Garmin Forerunner 30 Turquoise

110,58 € s DPH

Tento produkt už nie je dostupný

000644

Nový produkt

Veľkostná tabuľka

Pridať do obľúbených

Detaily

Buď fit, zostaň v spojení a zdieľaj svoj pokrok!

So štýlovými, jednoduchými bežeckými hodinkami s GPS a Elevate - snímačom na zápästí môžete behať bez hrudného pásu. Monitorujú Vašu úroveň kondície odhadom VO2 max. Po spárovaní so smartfónom sa na displeji zobrazia smart notifikácie hovorov a sms, automaticky sa prenesú údaje do vášho konta na Garmin Connect. Funkcia Move IQ s automatickým rozpoznaním aktivity zaznamená váš beh alebo chôdzu, ak zabudnete spustiť časovač.

• Forerunner® 30 je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného snímača(hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém.
• Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až 8 hodín v tréningovom režime a až do 5 dní v režime hodiniek.
• Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe/rýchlosti aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).
• Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, používateľská príručka v slovenskom jazyku.
• Po ukončení tréningu si svoje zaznamenané údaje môžete nahrať cez USB do PC/MAC a jednoducho analyzovať v bezplatnej aplikácii Garmin Connect.
• Športové hodinky s GPS môžete používať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík). Obvod zápästia max 23 cm.
• Nemusíte sa báť behať v daždi. S hodinkami sa môžete sprchovať, môžete ich namočiť, dokonca s nimi môžete aj plávať. Nesmiete ich však ponoriť do hlbšej vody ani sa s nimi potápať.
• Vďaka integrovanému Bluetooth jednoducho prepojíte Forerunner 30 so smartfónom. Následne môžete využiť funkciu LiveTrack, a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít, kdekoľvek v teréne (bez PC).
• Podľa úrovne aktivity Forerunner 30 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky Vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.
• Monitorujte svoj pokrok v dosahovaní cieľov aeróbnej aktivity, ktoré sú stanovené na základe odporúčaní svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization. Pulzomer identifikuje podľa zvýšeného tepu, že vykonávate fyzicky náročnejšiu aktivitu a zaznamená čas jej trvania.
• Buďte aktívni! Ak práve netrénujete, Forerunner 30 sleduje vašu dennú aktivitu a po hodine sedenia vás upozorní, aby ste sa začali hýbať! Stačí pár minút chôdze a výzva na pohyb sa stratí.
Zaznamenáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť.
• Nezmeškajte žiadne upozornenie! Forerunner 30 vám diskrétne zavibrovaním upozornení počas tréningu smartnotifikácie.
• Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory a sms.

Obsah balenia: Forerunner 30, dátový/nabíjací kábel, SK manuál

Recenzie